Ginekologia estetyczna


Ginekologia estetyczna zaspokaja zmieniające się potrzeby kobiet. Poprawiając ich poczucie własnej wartości pozytywnie wpływa na komfort psychiczny, jakość życia płciowego oraz więzi między partnerami. Dyskomfort mogą wywołać defekty wrodzone, nabyte po porodzie oraz te, których pojawienie się wynika z wieku biologicznego. W wielu przypadkach eliminacja dyskomfortu i podjęcie leczenia jest konieczne ze względów estetycznych i medycznych. Przeprowadzane dotychczas procedury medyczne przywracające pierwotny wygląd, funkcję i estetykę okolic intymnych wykorzystywały metody inwazyjne- operacyjne, co mogło wiązać się z komplikacjami pooperacyjnymi. Zastosowanie lasera S-Co2 Vaginal do rewitalizacji okolic intymnych nie daje tego typu skutków ubocznych. Metoda jest nieinwazyjna i bezpieczna. Laser DANA to renomowana marka na rynku urządzeń medycznych. Opracowany we współpracy z najlepszymi ekspertami różnych specjalizacji medycznych. Urządzenie cechuje wysoka jakość, innowacyjna funkcjonalność, niezawodność oraz nowoczesna estetyka.

Zabiegi laserem S-CO2 w ginekologii


  • odbudowa śluzówki pochwy (zmiany zanikowe związane z menopauzą, po operacjach usunięcia jajników, w zespole POF - przedwczesnym wygaśnięciu funkcji jajników)
  • leczenie nietrzymania moczu (w przypadku miernie nasilonych dolegliwości wysiłkowego nietrzymania moczu
  • zespół „luźnej pochwy” - poprawia napięcie tkanek i ich funkcje
  • korekta blizn po nacięciu krocza
  • leczenie dolegliwości bólowych w bliznach poporodowych
  • leczenie blizn pooperacyjnych (powoduje przebudowę tkanki, uelastycznienie blizny, zblednięcie, wygładzenie tak, że przestaje ona sprawiać dolegliwości i staje się dyskretna lub niewidoczna, szczególnie w połączeniu terapii z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej)
  • leczenie zmian zanikowych sromu po menopauzie, leczeniu onkologicznym